שם:
טל':
אימייל:
 

 

סלונים מבד

במאמר זה נתמקד בסלונים מבד. סלונים אלו מכילים ספות וכורסאות מבד, אשר חשוב לדעת לקנות בחכמה: עליהם להשתלב היטב עם תכולת הבית הקיימת, להיות עמידים הן פיזית והן מפני חומרים העלולים להזיק להם, ולהוות אטרקציה של ממש עבור הסלון שלכם מבחינת נראות ונוחות. במאמר זה ניגע בכמה דגשים חשובים בתחום הסלונים מבד, על מנת לאפשר לך ליהנות ממוצר בטוח, יפה ואטרקטיבי מתמיד:

התייעץ עם מעצב פנים

חנות הרהיטים תשלח לביתך מעצב פנים לשם התייעצות ראשונית. הוא יוכל לבחון את תכולת הבית שלך ולשאול לסוג הסלון בו אתה מעוניין. במידה ותהיה מעוניין במערכות ישיבה בעל צביון עתיק ישנם סלונים מבד שיענו על צורך זה, ובמידה וסלון חדשני הוא שמושך אותך, ניתן לספק מענה גם לכך. בסופו של הליך ההתייעצות, תוכל לקבל המלצה על סוג הסלונים המבוקש לך, ולהתחיל לפעול לפיה.

גש לחנות הסלונים

בחנות זו תוכל לראות במו עינייך סוגים שונים של סלונים מבד ופינות אוכל במבצע אשר הוזכרו על ידי מעצב הפנים. חשוב לראות את כל הסוגים עליהם הוא דיבר על מנת שתוכל לרכוש מערכות ישיבה מעוצבות אשר עונים על הטעם שלך. אם אינך בטוח, ניתן לזמן גם את אשתך, שותפך או ילדייך על מנת שיוכלו לסייע לך בבחירה ולהשביחה.

סוגים מומלצים של בד

מעבר לנושא העיצובי, ישנו גם ההיבט העוסק בעמידות, ובמיוחד – עמידות בפני כתמים, המפגע הקשה ביותר שניתן להשית על בד. סלונים מבד מיקרופייבר עמידים בפני כתמים גם אם מדובר בחומר חזק ודביק במיוחד אשר נשפך עליהם. חשוב לבחור בבד בעל תכונה זו על מנת להבטיח לעצמכם סלון יפה ועמיד.

תחזוקה שוטפת של סלונים

חשוב לקרוא את ה MANUALשל הסלון ולשאול, במקביל, את היועצים בחנות לגבי התחזוקה השוטפת: ניקוי האבק, והברשת ספות הבד. ישנן דרכים לא מעטות לעשות זאת, אך העיקריות מביניהן תובאנה על ידי צוות החנות. ב MANUALמקובל לציין דרכי עבודה מקובלות לצד אלו שאינן מקובלות: חשוב לקרוא זאת כי לא כל צעד של ניקיון הוא חיטובי ומובן מאליו: למשל – ישנם ראשי שאיבת אבק דקים, שומרים לשאיבת אבק מן הספות לעומת הראשים הגדולים והעבים שעשויים לגרום לקמטים כתוצאה מפעולה זו.

לקריאה נוספת: טיפים לרכישת ספות אירוח