שם:
טל':
אימייל:
 

 

עיצוב סלונים

הסלון שלנו, הוא החדר בו אנו נמצאים עם בני המשפחה או מארחים חברים ובני משפחה. אנו צופים בערב בתכניות טלוויזיה, או אוכלים אוכל קל וחטיפים יחד. רצוי כי עיצוב סלונים יתבצע בצורה חמימה ונעימה. דבר ראשון יש לקבוע את הצבעים של הקירות בסלון, את הריהוט ואת חפצי הנוי והתאורה המתאימה. ישנם סגנונות שונים של עיצוב סלונים, כמו למשל עיצוב כפרי, מודרני, סגנון עתיק או קלאסי, כל אחד על פי טעמו האישי. הבחירה בריהוט הנכון בסלון תבטיח כי הסלון יהיה נעים ומזמין. לא כדאי להעמיס על הסלון ברהיטים, הרהיטים "ייבלעו" בסלון ולא ניתן יהיה לראות את יופיים. חשוב כי יהיה חלל פתוח ונוחות כאשר אנו נמצאים בסלון.
 
לא כדאי לרכוש ריהוט גדול וכבד מדי
 
גודל הסלון הוא זה שייתן את ההחלטה הנכונה לגבי רכישת מערכת הישיבה או הריהוט המשלים בסלון. רם הסלון קטן כדאי כי תרכשו ריהוט המתאים לגודלו. הרבה אנשים שאין להם יידע של עיצוב סלונים והם רוכשים ריהוט גדול שאינו מתאים לגודל הסלון רק מ]ני שריהוט זה מצא חן בעיניהם.  הצבעים של מערכת הישיבה חייבים להיות תואמים לכל הפרטים שיהיו בסלון, אפילו לצבי הסלון. יש להיצמד לסגנון מסוים ולא לשלב ריהוט מודרני עם עתיק או כפרי עם קלאסי, חשוב כ תהיה הרמוניה בין הצבעים והרהיטים בסלון.  יש כאלה שמעצבים את מערכת הישיבה מדי כמה שנים או מחדשים אותה באמצעות שיפוץ והחלפת ריפוד. בהרבה מקרים זה זול יותר מאשר רכישת סלון חדש, והסלון נראה חדש לגמרי.
 
רכשו מערכת ישיבה נוחה ועיצובית
 
הרבה אנשים רוכשים מערכת ישיבה לסלון + שולחן סלון על מנת שיהיה נוח לצפות בטלוויזיה. ספה פינתית למשל, תהיה נוחה כי ניתן לשבת עליה וגם לשכב עליה באופן נוח. ישנם מערכות ישיבה שנפתחות עם הדום מיוחד שמקנה גם נוחות וגם עיצוביות בסלון. יש כאלה המעדיפים סלונים בריפוד עור, ויש כאלה מבד. בדרך כלל, משפחות שיש להם ילדים קטנים, יעדיפו ספות או מערכות ישיבה העשויות מעטר, היות והן אינן מתלכלכות מהר והטיפול בהם הוא קל.