שם:
טל':
אימייל:
 

רהיטים מעור

מתעניינים ברהיטים העשויים כולם מעור ? במאמר זה ננתב אתכם למציאת רהיטים ומערכות ישיבה מעור המהווים מוצרי איכות לסלון הביתי וללובי המשרדי. רהיטים מעור הם מוצרים מומלצים עבור כל מי שמרגיש שהוא מעוניין בטוב ביותר מבחינת נוחות מחד ושרידות מאידך. מדובר ברהיטים עמידים ויפים אשר יוכלו להחזיק זמן רב בביתכם מבלי שתחושו בכך. במאמר זה נציג לכם מספר סוגים של רהיטים מעור, תוך כניסה לפרטים אודות החסרונות והיתרונות השונים של כל הסוגים של רהיטים מעור שיובאו במאמר:
 
רהיטים מעור חלק
 
מדובר בסט רהיטים מעור מהוקצע של בעלי חיים שונים. רהיטים אלו נחשבים לריחניים במיוחד כאשר קונים אותם חדשים יד ראשונהץ. רהיטים מעור מסוג זה הם רהיטים עמידים אך יש להקפיד שלא להביא אותם במגע עם מים על מנת שלא יתקלפו. כמו כן, חשוב מאד לעקוב מקרוב אחרי הפריטים ולוודא שהבוהק שאיתו הם הגיעו נשאר לזמן רב. בשונה מרהיטים מחומרים אחרים אין סיבה שזה לא יקרה – כל עוד לא חשפתם אותם למים. היתרון הגדול ברהיטי עור חלק הוא שהם אינם צוברים אבק גם בסופות חזקות. העור, בשונה מהבד הוא חומר דוחה אבק, וגם אם נצפו כתמי אבק על רהיטים מעור, באמצעות מטלית יבשה ניתן להסיר אותו בקלות, בשונה מרהיטים מבד – אליהם האבק נדבק ונדחס פנימה לתוך חלקיקי הבד.
 
רהיטים מעור מעובד – זֵמֵש
 
זֵמֵש הוא עור מעובד שתצוגתו הסופית היא דמויית פרווה של בעל חיים. העיבוד השעיר מאפשר נוחות מירבית גם בחורף. מדובר באספות רהיטים מעור המאפשרת שמירה על טמפרטורה חמה במגע גם בחורף. ישנם מספר כללי אצבע להתמודדות עם תחזוקת רהיטים מעור בעיבוד זמש. חשוב להקפיד שלא להביא את הזמש במגע עם אבק או נוזלים. בשונה מהעור הרגיל, הזמש סופג אבק וקשה להסיר אותו ממנו. בנוסף, כתמי נוזלים עשויים להישאר לזמן רב. היתרון הגדול ברהיטים מעור זמש הוא בנוחות המירבית שהם מאפשרים ובחמימות שיוצאת מהם המדמה סדין חשמלי תרמי. השילוב המקובל ביותר של רהיטים מעור מסוג כזה הוא על בסיס עץ, אך ישנם מקרים נדירים בהם הבסיס עשוי מפלסטיק קשיח ואפילו ממתכת. חשוב לבחור במוצרים המסבים לכם נוחות מירבית.